15 Mayıs 2015 Cuma

Ürün İncelemesi: Wet and Wild Işıltılı Tekli Farlar - Bleached ve Spiked


Aman Allah'ım!
Bunları da süren var mıdır acaba diye düşünüp yanaştığım Wet and Wild standından iki tane far alıp çıkan evet,benim.

Her iki farın da kabında abartılı durması yanıltsa da Bleached'in sürüldüğünde şeffaf kremsi bir farın üzerinde ara ara simler barındırdığını gördüm.

Spiked yoğun simliyken Bleached daha az simli ve saydam.Aloe vera ve hindistan cevizi yağı içeren bu farlar uygulandığında zamk gibi kalıyor.
Dağıtmak imkansız oluyor.

O yüzden dikkatli uygulamak gerekiyor.


Uygularken simler yüze bulaşabiliyor.

Kalıcılıkları oldukça iyi.

Silindiğinde bile o koca simler gözün üstünde kalabiliyor.Soldaki Bleached olan altın rengi simler içerirken ; Spiked ise gümüş rengi simler içeriyor.

Günlük kullanımda ikisini de uygulamak zor ama Bleached'i çok hafif tutup üzerine siyah eyeliner geçtiğimde çok hoş duruyor. Bu fara bayılıyorum.

Spiked günlük kullanıma hiç uygun değil.
Açıkçası özel günlerde kullanabileceğimi de sanmıyorum ama albenisine aldandım.Farların uygulanmış halleri de yukarıdaki gibi.
Bleached saydam simliyken , Spiked yoğun simli.

9 yorum:

 1. Tam da ıslatıp sıradan bir göz makyajını şahesere dönüştürecek farlar :) Ama spiked gerçekten uygulaması zor görünüyo :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Spiked'ı aldım ama neden aldım bir bilsem :)
   Nasıl kullanacağımı bilmiyorum.

   Sil
 2. cnm bende simli parlak ürünleri hiç kullanamayacağımı bilsemde ışıltılarına kanıp alıyorum,aslında hiç kullanmam bu kadar sim ama görünce cezbediyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bleached yine çok hafif tutularak kullanılabiliyor,çok da hoş duruyor ama diğerini nerede,nasıl kullanacaksam aldım işte:)
   Işıltılar cezbediyor insanı.

   Sil
 3. Tam da hiçbirini almayacağım bu simli tekli farların derken Bleached 'i çok sevdim. İki sorum var ama; çıkarılması kolay mı yani misel su ile temizleyebilir miyim? Ve yapıları nedeniyle göz kapağında gerginlik yapıyorlar mı? Güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bleached gerçekten hoş.
   Misel su ile kolay çıkmıyor.Biraz uğraştırıyor.
   Krem temizleyicilerle daha rahat çıkıyor.
   İçinde aloe vera ve hindistan cevizi yağı olduğundan sanırım gerginlik yapmıyor,rahatsızlık yapmıyor.
   Teşekkür ederim canım :)

   Sil
 4. Çok güzeller ama :) Acaba spiked ince bir fırçayı hafif ıslatıp siyah ya da başka koyu renk bir eyelinerın üzerine geçilebilir mi? Simli eyeliner uygulaması denenebilir belki.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynısını düşündüm ama denemedim.
   Denenebilir aslında :)

   Sil
 5. ben de brass'ı almıştım ama uygulamak çok zor hakikaten çok az az alıp pıt pıt yapıyorum göz üstüme yetiyor o kadarı şimdi görünce bunları da beğendim ama alsam kullanamayacağım :-((

  YanıtlaSil

Hadi sen de fikrini söyle!
Ama lütfen link bırakma.