1 Mayıs 2018 Salı

Moderya Kıyafet Alışverişim

On gün kadar önce bir site keşfettim.: Moderya .Hem fiyatları uygun hem de kargo ücretsiz olunca deneyeyim dedim. Şu ücretsiz kargo işi bana çok alışveriş yaptırıyor,çok cazip geliyor .Size de öyle mi?

Sitede gezinirken ilk dikkatimi çeken parça dantelli bu siyah üst oldu.
19.90TL olduğunu görünce atıverdim sepete.Kaçmazdı.Yine aynı modelin hırkasını alayım,içine düz renk bir atlet giyer çıkarım dedim.Bu da 22.90TL.


Evet,biliyorum hep siyah almışsın diyorsunuz ama napayım seviyorum bu rengi.
Siyah omuzları fırfır detaylı yarım kollu üst de benim olmalıydı.
24.90TL.


Füme uzun kollu V yakalı üst 19.90TL


Ve antrasit uzun hırka 24.90TL.

Toplam 5 parça ürün sanırım 112.50 TL tuttu.Kargo ücretsizdi.
Sipariş vermemin ardından iki gün geçmeden kıyafetlerim eksiksiz elimde oldu.Ancak dantelli hırkanın kolları biraz dar geldi.Faturaya değişim yapmak istediğimi,istediğim ürünün kodunu ve gerekli bilgileri yazdım.Karşı ödemeli olarak firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketinden hırkayı firmaya gönderdim.Hemen ertesi gün ürün onlara ulaşır ulaşmaz beni arayıp değişim için kodunu yazdığım ürünü kargoya verdiklerini bildirdiler.Hızlarına hayran kaldım.


Değişim için dantelli hırkayı gönderdim.Yerine aynı fiyatttaki bu önü çapraz bağcıklı siyah body'yi ücretsiz kargoyla gönderdiler.

Gerek kumaş kalitesiyle gerek hızlarıyla gerek de ücretsiz kargosuyla  Moderya. 'dan daha çok alışveriş yaparım ben. 

Aldıklarımdan en çok hangisini beğendiniz?

@herseydenbirtutam instagram hesabımda ara sıra kıyafetlerimi üzerimde paylaşıyorum.Hala takip etmiyorsanız oradan da takibe alıp fikir edinebilirsiniz.Sevgiler.1 yorum:

Hadi sen de fikrini söyle!
Ama lütfen link bırakma.