31 Ekim 2017 Salı

Rastgele Ruj İncelemesi #3


Rastgele ruj incelemesi serisinin üçüncü yazısıyla herkese merhaba.Bugün yine rujlarımdan rastgele seçtim.Birlikte onları inceleyeceğiz.Soldan sağa doğru:

*Wet'n Wild Mega Last Ruj Sand Storm

*Rimmel London Lasting Finish Matte by Kate Lipstick no:110

*Avon True Color Perfectly Matte Ruj Vibrant Melon

*The Pink Ellys Crayon Ruj ChestnutTek tek incelemeye fotografa göre sağdan başlayalım:

*Wet'n Wild Mega Last Ruj Sand Storm: Ambalajını ne kadar sevmiyorsam bu ruju o kadar çok seviyorum.Sand Storm adı gibi Kum Fırtınası.Özellikle esmerlere çok yakıştırdığım bir kahverengi.Wet'n Wild'ın bu serisini çok seviyorum.Bende 8-9 rengi var. Yazısına göz atmak için  tıklayın.

*Rimmel London Lasting Finish Matte by Kate Lipstick no:110: 
Watsons'larda satılan Rimmel London markasının bu ruju yumuşacık.Orta kalıcılıkta,oldukça pigmentli bir ruj.Rengi ise tam olarak nar çiçeği.

*Avon True Color Perfectly Matte Ruj Vibrant Melon:Avon'un True Color Perfectly Matte serisi kadifemsi kelimesinin tam olarak şekil bulmuş hali. Bana kalırsa markanın gelmiş geçmiş en başarılı ruj serisi.Kalıcılığı olsun,yapısı olsun diyecek bir söz bulamıyorum.Çok başarılı.Bende iki ya da üç rengi var.Severek kullanıyorum.Vibrant Melon da bunlardan biri.Dikkat çekici bir pembe.


*The Pink Ellys Crayon Ruj Chestnut: Cosmohome mağazalarında ve internet sitesinde satılan bu marka ambalajlarıyla dikkat çekiyor. Krayon rujları çok başarılı.Bende 3 rengi var.Bunlardan biri de Chestnut. Kızıl kahve diye tanımlayabileceğim bir ton ama biraz turunculuk da barındırıyor.İlginç bir renk. Kalemin asansörlü olmasını,kalemtraşa gerek kalmadan açılmasını sevdim.Yapısı harika.Renk verişi kusursuz.Kısacası çok seviyorum.Soldan sağa doğru swatchlar:

*Wet'n Wild Mega Last Ruj Sand Storm

*Rimmel London Lasting Finish Matte by Kate Lipstick no:110

*Avon True Color Perfectly Matte Ruj Vibrant Melon

*The Pink Ellys Crayon Ruj ChestnutRastgele ruj incelemesi serisinin 2.yazısını okumak için buraya , serinin ilk yazısını okumak için buraya tıklayınız.

3 yorum:

  1. sand stormu severek ben de kullanıyorum :) güzel bir yazı olmuş canım :)

    YanıtlaSil
  2. Pink Elly's Chestnut kesinlikle en güzel rujlardan; rengine de yapısına da bayılıyorum! Güle güle kullan :)

    YanıtlaSil

Hadi sen de fikrini söyle!
Ama lütfen link bırakma.