3 Nisan 2017 Pazartesi

La Roche Posay Ürünleri30 yıldan fazla bir süredir her cilt tipinin ihtiyaçlarına yanıt veren cilt bakım ürünleri yaratmak için çalışan La Roche Posay markası, dünyadaki 25 binin üzerinde dermatolog tarafından tavsiye edilmektedir. La Roche Posay markası ürünleri, antioksidan, rahatlatıcı ve nemlendirici özelliklere sahip olan La Roche Posay Termal Su ile formüle edilmiştir. Hassas cilt tiplerine uygun olarak optimal toleransı ve güvenliği sağlayan ürünler yaratan La Roche Posay markası, en yeni dermatolojik aktif bileşenleri içermekte ve son gelişmeler ışığında üretilmektedir.

Adını Fransa’nın La Roche Posay ismindeki bir küçük kasabasından alan La Roche Posay markası, formüllerinde bu kasabadan elde ettiği termal suyu kullanmaktadır. Yılların uzmanlığı ve oldukça geniş ürün yelpazesi sayesinde sektörün lider firmalarından biri haline gelen La Roche Posay, 30 yıldan fazla bir süredir tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarına yönelik ve sıkıntılarının giderilmesine yardımcı ürünler geliştirmektedir. Kullanılan termal su yani La Roche Posay Termal Su ile formüle edilmiş olan tüm ürünleri, bu suyun antioksidan, nemlendirici ve rahatlatıcı özelliklerini taşımaktadır.
Çeşitli ürün serilerine sahip olan La Roche Posay markası yelpazesi altında bulunan La Roche Posay Effaclar serisi, cilt tipi yağlanmaya ve akneye eğilimli olanlar için özel olarak üretilmiş olup, cilt kayıplarının telafi edilmesinde yatıştırıcı, arındırıcı, nemlendirici ve matlaştırıcı özelliği sayesinde önemli bir yardımcı rolü üstlenmektedir. Kullanıcılar tarafından oldukça başarılı bulunan ve olumlu geri dönüşler alan La Roche Posay ürünlerinin bir başka serisi ise La Roche Posay Hydreane’dir. Hassas ciltlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak özel olarak üretilen ürünlerden oluşan bu La Roche Posay serisi, nemlendirici etkiye sahip ve 5 etkiyi bir arada sağlayan hafif renklendirici kremlerden oluşmaktadır.
Saçlarda yaşanan problemlerin giderilmesine yardımcı olan La Roche Posay Kerium Ds Saç Bakım serisi ürünleri ile saç dökülmesi, pullanma, kepek gibi problemlere çözümler sunulurken, serideki ürünler sayesinde saç derisinin yenilenmesi de sağlanmaktadır. La Roche Posay Lipikar serisi ürünleri kuru ve çok kuru ciltler için geliştirilmiş olup bebek, çocuk ve yetişkinlerin bakımlarında lipid yenileyici ve onarıcı görevini üstlenmektedir. Mineral içeren likit ve compact fondötenlerden oluşan ve düşük toleransa sahip ciltlerin onarılmasına yardımcı La Roche Posay Toleriane serisi, güneşe karşı hassas bebek, çocuk ve yetişkinler için güçlü bir koruma sağlayan La Roche Posay Anthelios Güneş serisi de en çok tercih edilen ürün serileri olarak göze çarpmaktadır.
Yara ve tahrişli ciltlerin bakımında yardımcı olan La Roche Posay Cicaplast serisi ürünleri, onarıcı ve cilt bariyerlerini güçlendirici etkiye sahipken, La Roche Posay Nutritic serisi ürünler ise cilt kuruluğundan dolayı yıpranma ve sertleşmenin meydana geldiği ciltlerin yumuşatılması için özel olarak geliştirilmiştir. La Roche Posay markası ürünlerinin bir başka serisi olan La Roche Posay Redermic, ciltte oluşan ya da oluşması muhtemel kırışıklıklara karşı bakım sağlarken, yaşlanmayı da geciktirici bir etki sağlamaktadır. Cildi ölü hücrelerden arındırmada ve cilt temizliğinde de en önemli yardımcınız olacak La Roche Posay Tonik sayesinde, cildinizin gözeneklerinin de sıkılaştığını fark edeceksiniz.
Tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak en yeni dermatolojik aktif bileşenlerin yer aldığı La Roche Posay ürünleri sayesinde cildinizin bakımını kusursuz bir şekilde yapabilir, geniş ürün yelpazesi içinde yer alan ürün serileri ile tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.


1 yorum:

Hadi sen de fikrini söyle!
Ama lütfen link bırakma.