5 Nisan 2017 Çarşamba

Peter Thomas Roth

Cilt bakım serisini 1993 senesinde oluşturan markanın kurucusu, formülatörü ve CEO’su olan Peter Thomas Roth, kanıtlanmış bilimsel araştırma neticelerine dayanan eşsiz formüllü ürünleri sayesinde kısa zamanda büyük bir üne sahip olmuştur. Prestijli güzellik dergileri tarafından ürünleri büyük bir beğeni ile karşılanan ve çok sayıda ödül kazanmayı başaran Peter Thomas Roth, mucizevî olarak nitelendirilen formüllere sahip ürünleri ile dünya çapında ün yapmayı başarmıştır.
Peter Thomas Roth en etkili konsantrasyonlarda, en etkili sonuçların alınması için yeryüzündeki en iyi ve güçlü içerikleri araştırırken, oldukça faydalı ürünler geliştirmeyi başarmış bir markadır.
Ürünlerinin başarısı Peter Thomas Roth markasının kazandığı ürünler ve basında yer aldığı haberler ile de tescillenmiştir. Ürünleri cilt sağlığı ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen Peter Thomas Roth markası oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine ve ürün yelpazesine sahiptir. Peter Thomas Roth ürünleri arasında yaşlılık karşıtı ürünleri, cilt temizleyicileri, nemlendiricileri ve pek çok cilt bakımı ürünü yer almaktadır.
Peter Thomas Roth’un cilt bakımı tutkusu, kendi kişisel cilt problemlerini gidermeye yardımcı etkili ürünler arayışına girmesiyle başlamıştır. Başlangıçta en temel sorunu akne olan Peter Thomas Roth, yaptığı araştırmalar neticesinde anti-aging etkili ürünler geliştirmeye karar vermiş ve ileri teknolojiye sahip etkin ve güçlü malzemeleri bu ürünlerin içeriklerinde kullanmaya başlamıştır. Çalışmalarına kendi laboratuarlarında devam eden Peter Thomas Roth, kullanıcılarına üstün etkili ürünler sunabilmek amacıyla araştırma ve geliştirme çalışmalarına yönelmiştir. Kullandığı eşsiz konstrasyonlarla dünyanın en büyük markalarından biri haline gelen Peter Thomas Roth, 100’den fazla çeşit ürünü müşterilerine ulaştırmaktadır.
Peter Thomas Roth ürünlerini çeşitli seriler altında dünyanın birçok ülkesine sağlamaktadır. Vitamin C ile desteklenen, leke bakımını tamamlayıcı ve yeni leke oluşumunu engellemeye yardımcı Peter Thomas Roth Camu Camu serisi, cilt üzerinde peeling etkisiyle ölü hücrelerden arındıran, aynı zamanda anti-aging bakım ile destekleyen tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun Peter Thomas Roth Firmx serisi, özellikle lazer sonrasında ciltte meydana gelen ya da gelebilecek hasarların giderilmesine yardımcı anti-aging özelliğe sahip Peter Thomas Roth Laser Free serisi, vücut ve saç ürünlerinden oluşan, saç dökülmesini engelleyici özelliğe sahip Peter Thomas Roth Mega Rich serisi, saç köklerinin güçlendirilmesinde ve saçların dökülmesini engellemeye yardımcı Peter Thomas Roth Şampuan serisi ve daha sıkı, genç bir görünüm talep eden ciltler için formüle edilen yaşlanma belirtilerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı Peter Thomas Roth Un Wrinkle serisi, Peter Thomas Roth markası ürünlerinin en çok tercih edilen serileri olarak göze çarpmaktadır.

Peter Thomas Roth, bireyin cilt bakım ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla oluşturulmuş, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun ve tüm sorunların giderilmesine yardımcı 100’den fazla etkili ürüne sahip bir markadır. Ürünler geliştirmeye kendi cilt sorunlarına çözüm bulabilmek amacıyla başlayan Peter, müşterileri için doğru ürünleri bulmak adına yoğun bir çaba içerisindedir. Yaşadığı cilt sorunlarını, geliştirdiği eşsiz formülasyonlara sahip ürünleri ile gidermeyi başaran Peter Thomas Roth’un bu hikâyesi onun müşterileri ile oldukça doğal bir bağlantı sağlamasına neden olmuştur. Birçok prestijli güzellik dergisinden ödül sahibi olan ve dünya basınında geniş yer bulan Peter Thomas Roth’un ürünlerinin başarısını ancak sizler de ürünlere sahip olarak deneyimleyebilirsiniz. Hangi cilt tipinde olursanız olun, cildiniz hangi sorunlarla boğuşuyor olursa olsun Peter Thomas Roth markasının sizler için uygun ve gerçek etkiyi sağlayacak bir yardımcı ürünü mutlaka bulunmaktadır.

1 yorum:

Hadi sen de fikrini söyle!
Ama lütfen link bırakma.