4 Kasım 2016 Cuma

Evmanya’nın Mobilya Dünyası


Evmanya, bir evde ihtiyaç duyulabilecek küçük, büyük her ürünü, onlarca marka, yüzlerce çeşit ve binlerce model ile hizmete sunan bir ev alışveriş sitesidir. İnternet alışverişinin en önemli konusu olan güvenli ve kaliteli alışveriş için önerilebilecek en uygun sitelerden birisidir. Siteye üye olan kişiler, çok sayıda seçenek arasından ihtiyaç duydukları veya merak ettikleri ürünleri marka, model ve fiyatlarını belirleyerek inceleme olanağına sahipler. Bununla birlikte Evmanya’dan mobilya alan kişi ürünü beğenmez ya da kullanmak istemezse iade kolaylığı sağlanmakta.
Sitenin hizmetleriyle ilgili her türlü, görüş, öneri ya da şikâyetin yetkili kişilere iletilebildiği İletişim butonu da müşteri güvenliği ve memnuniyetinin ne kadar önemsendiğini gözler önüne seriyor. Gezip yerinde görme imkânı bulunamayacak, zaman ayrılamayacak kadar çok sayıda ve çeşitlilikte mobilyalar Evmanya’nın mobilya dünyasında, size bir tık uzaklıkta.En Seçkin Markalı Mobilyalar Evmanya’da 

Mobilya; sık değiştirilen, çok kolay alınıp satılan bir ev ürünü değildir. Genellikle ya evlenirken, ya çok demode olduğunda, ya da yeni bir eve taşınırken insanlar yeni mobilya alırlar. Böyle düşünüldüğünde genellikle alınan bir mobilya takımının 10 yıl civarında kullanılıyor olması gerekir. İşte tam da bu sebeple alınan mobilyaların kaliteli, dayanıklı, her sezon moda olabilecek tarzda ve kesinlikle alan kişinin zevkine en uygun olması gerekir. Zira yıllarca evde en geniş alanı kaplayacak olan mobilyalardan hoşnut olmak önemlidir. Evmanya tam da bu paralelde mobilya almak isteyenlerin aradıkları her marka, model, desen ve renkteki ürünü bulabilmeleri için geliştirilmiş bir sitedir.Hem sezonun en trend marka ve modelleri, hem yıllara meydan okuyan klasik mobilyalar fırsat reyonları ve kampanya sürprizleriyle Evmanya’da. Örneğin sehpa arayan bir kişi 2287 adet farklı model ve desende sehpa, kanepe ve koltuk arayan kişi bu kategoride 713 tane ürün, dolap arayan birisi 706 adet birbirinden şık dolabı evinin konforunda görü inceleyip satın alabilmekte. Evmanya’da ister tek tek mobilya ürünleri isterse takım halinde tüm evi döşeyebilecek mobilya takımları var. Örneğin yatak odası, yemek odası, genç odası, bebek odası, çocuk odası takımları piyasadan ya da mağazalardan edinilebileceğinden çok daha uygun fiyatlarla, eve teslim ve evde kurulum hizmetiyle Evmanya’da meraklılarını bekliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hadi sen de fikrini söyle!
Ama lütfen link bırakma.