11 Temmuz 2012 Çarşamba

Maybelline NY One by One Volum' Express MaskaraUzun süre Maybelline Colossal Maskarayı kullandıktan sonra bir değişiklik yapmak istedim ve bu maskarayı edindim.  


Maybelline maskaralarını genel itibariyle seviyorum. Hem cebe hem kirpiklerime dost. 

One by One Maskara nın ambalajı tatlı bir pembe daha çok mercan da diyebilirim. Bu tatlı renk ürünün albenisini artırıyor.


Fırçası tırtıklı yapıda, plastik ve oldukça da tombul. Bu sayede kirpikleri uzatıp tek tek ayırmayı başarıyor ama malesef istediğim gibi kirpiklerimi dolgunlaştırmıyor, hacimlendirmiyor. Yine de dolgunlaştıran, hacimlendirici bir maskarayla beraber kullanılırsa çok daha iyi sonuçlar elde edilebilir diye düşünüyorum. Diğer bir özelliği suyla da makyaj temizleyicisiyle de kolaylıkla çıkması. Uğraştırmıyor yani..
Gün boyunca kirpik diplerinde birikme, akma,bulaşma yapmaması da diğer bir artısı.


Sonuç itibariyle alınıp denenebilir bir ürün.Fiyatı 14-18tl arasında değişiyor.

Kullananlar nasıl buldunuz? Memnun kaldınız mı?

6 yorum:

 1. ben memnun kaldım.zaten maybelinein tüm rimelleri güzel.adamlar bu konuda aşmış:)ama memnun kalmazsan bir de Rimmel markayı dene derim onunkiler de gayet başarılı

  YanıtlaSil
 2. şuan kullanıyorum.Hemen hemen her rengini denedim ama dediğin gibi çok dolgunluk vermiyor.Ancak bir kaç kez sürdükten sonra oluyor.Yinede seviyorum :)

  YanıtlaSil
 3. Bunu hiç kullanmadım ama gerçekten beğenilen bir ürün birgün denicem :)

  YanıtlaSil
 4. Ben de kullanıyorum.Gayet menunum ürün hakkında post da yazmıştım.Aylardır bitiremedim :D

  YanıtlaSil
 5. gülümsecim, Rimmelin Scandal Eyes nasıl? onu merak ediyorum bir de.

  Ezgicim, dediğin doğru.

  YanıtlaSil
 6. Ben 2 gün önce aldim, henüz açmadim, , googleda arastirinca geldim senin yaziya, eyvah ben hacim severim, zaten kirpiklerim uzun.

  YanıtlaSil

Hadi sen de fikrini söyle!
Ama lütfen link bırakma.